• July 23, 2021
 Drita pas barazimit historik: Kemi edhe 90 minuta për të luftuar e besuar


Klubi Futbollistik “Drita”  sonte ka arritur një barazim historik me rezultat 0:0 kundër Feyenoordit në stadiumin “Fadil Vokrri”, në ndeshjen e parë kualifikuese.

Pas barazimit historik, Drita me anë të një postimi ka thënë se e gjithë kjo histori i takon djemve bardh e kaltër.

“Feyenoord nuk kalon, INTELEKTUALËT dhezin DRITËN! Jemi ne ata të cilët shkruajmë histori të parët. Feyenoord nuk arrit të na mposht, dhe e gjithë kjo histori ju takon djemve bardh e kaltër! Kemi edhe 90 minuta për të luftuar e besuar!!! Forca DRITA!”, u shprehë klubi nga Gjilani.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us