• July 30, 2021
 Drita me rezultat historik, Munishi me reagim interesant


Drita mori një barazim me shumë vlerë ndaj gjigantit holandez, Feyenoord.

“Intelektualët” zhvilluan një ndeshje fantastike ndaj skuadrës së madhe holandeze, duke luajtur pa gola 0 me 0,.

Ishte një ndeshje pa shumë raste shënimi dhe që u karakterizua me lojë të kujdesshme nga të dyja skuadrat.

Megjithatë, trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi, siç duket nuk e ka shikuar fare ndeshjen e sotme.

Ai postoi një fotografi me mbishkrimin “Duke shiku tenis, Roger Federer”.

 Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us