• August 1, 2021
 Dëgjoni disa sekuenca nga kënga e re e Mozzik dhe Loredana


Mozzik dhe Loredana sot do të publikojnë bashkëpunimin e këngës së tyre të titulluar “Nese Don”.

Mozzik përmes një postimi në Instagram, ka zbuluar disa sekuenca nga projekti i tyre. /Prive.al

 

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

The post Dëgjoni disa sekuenca nga kënga e re e Mozzik dhe Loredana appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us