• July 23, 2021
 Andi i lumtur për suksesin e Melisës: Kam besim që do bëhesh me famë ndërkombëtare – Privé


Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Andi Shehi, është shprehur i lumtur për suksesin e partneres së tij Melisa Lleshit, pas publikimit të këngës së re “Inati”.

Ai tha se shpreson se një ditë do ta shoh me famë ndërkombëtare pasi ka shumë besim tek ajo.

“Te dua shume dhe te pafsha sa me lart ne kete rrugetim tendin. Jo sepse je partnerja ime e jetes por vertet tkam pare te perpiqesh me mish e me shpirt per tja dale dites ku je. Kam shume besim qe nje dite do behesh me fame nderkombetare sepse vec punes se palodhshme ke dhe shume talent. Jam shume krenar per ty”, ka shkruar Andi teksa ka shpërndarë këngën e re të Melisës./Prive.al

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us