• July 24, 2021


Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, si gjithnjë edhe këtë herë ka tërhequr vëmendjen e rrjetit me paraqitjen glamuroze.

Veshur me një fustan ngjyrë të gjelbërt dhe ari me flokët kaqurrele ajo duket shumë ndyshe ngaqë jemi mësuar ta shofim në imazhet saj në Instagram.

Ulur në një kolltuk fustani i shkurtër i vë në pahë këmbët e gjata, si dhe grimi që i shkonte me ngjyrat e bënë atë të duket e mrekullueshme.

“Jeta ime, rregullat e mia, qëndrimi imë!”, ka shkruar bukuroshja në mbishkrimin e fotografisë ku duket artiste e vërtet. /Kosovarja/

 

 


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us