• July 28, 2021
 Si arriti Yllka Gashi të marrë pjesë në shfaqjen “Women On Fire”? – Privé


Këtë javë e ftuar në 5 Data ishte aktorja Yllka Gashi.

Ajo zbuloi shumë të pathëna, jetën e saj në Amerikë, dhe foli gjithashtu për rolin e saj në shfaqjen “Women On Fire” në Amerikë.

Më poshtë mund t’i dëgjoni të gjitha nga ajo. /Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us