• July 30, 2021
 Shkurte Gashi zbulon arsyen PSE anuloi dasmën e shumëpërfolur!


Shkurte Gashi është shumë e rezervuar rreth jetës private, por për herë të parë për emisionin NIN, Shkurtja u shfaq për herë të parë me bashkëshortin, Albert Limani dhe djalin e tyre.

Shkurte Gashi dhe Albert Limani e kishin planifikuar dasmën e tyre për në shtator të vitit të kaluar. Por kjo nuk u realizua dhe këngëtarja tregoi pse.

Ajo tregoi se vdekja e vjehrrit të saj ka qenë shkaku që çifti kanë shtyrë dasmën dhe zbuloi se këtë vit do të organizojë një festë të madhe për synetin e djalit ku edhe do të kurorëzohet me Albertin.

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us