• July 23, 2021
 Ryva Kajtazi flet për operacionet plastike


Këngëtarja Ryva Kajtazi po duket më bukur se kurrë.

Ajo, gjithmonë është cilësuar si një nga bukuroshet e estrades, ndërkohë që së fundi paraqitja e saj ka marrë komente tejet pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që sapo erdhi me një projekt të ri, u pa në shumë emisione duke folur për risitë në karrierë dhe jetën e saj.

Ajo, demantoj fjalët për operacione plastike, duke thënë se nuk ka bërë asgjë pos hundës.
BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us