• July 23, 2021
 Ronela Hajati joshëse edhe me tule

Këngëtarja Ronela Hajati, tani më dihet që nuk ka fare kompelse në raport me trupin e saj.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi, ku duket paksa më e shëndosh, shkruan “Kosovarja”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

“Po s’më deshe me ca tule më shumë, mos prit të të dua kur të bëhem si modele e parezistueshme”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Bukuroshja shumë herë ka marr edhe kritika për fizikun e saj por ajo shprehet se është trupi i saj dhe nuk i merr për bazë fjalët e të tjerëve.

Artistja me të vërtetë duket bukur. /Kosovarja/

 

 

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us