• August 1, 2021
 Rita Ora i kërkon mamasë recetën e specave me gjizë


Rita ka treguar gjithmonë se e pëlqen shumë ushqimin tradicional shqiptar.

Së fundmi ajo mesa duket ka kërkuar që ta shijojë edhe në Los Angeles.

Ka qenë nëna e saj Vera Ora e cila ka publikuar disa pamje që i shoqëron me një mbishkrim, duke theksuar se Rita i ka kërkuar recetën e specave më gjizë.

Image

Insta

“Dita e radhës, Rita Ora ti më pyete se si ta gatuash gjizën me speca në Los Angeles, prandaj ja ku është”, shkroi nëna e këngëtares në mbishkrimin e videos.

Prindërit e këngëtares shqiptare Rita Ora, Besnik dhe Vera Sahatçiu-Ora, kanë bërë ndalesën e radhës në Ulqin pas pushimeve në jugun shqiptar.

Image

Insta

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us