• August 1, 2021
 Pamje nga dasma madhështore e këngëtares shqiptare


21 korriku po shënohet si datë e rëndësishme në jetën e Edita Sopjanit.

Këngëtarja po kurorëzon me martesë lidhjen e saj disa vjeçare.

Tanimë janë publikuar edhe fotografitë e para nga dasma, ku çifti po duken të mrekullueshëm, teksa ia kanë hedhur valles.

Image

Pamje nga dasma madhështore e këngëtares shqiptare

Sopjani në një intervistë ka bërë të ditur se Afrim Muqiqi do jetë këngëtari i cili do argëtojë të ftuarit në dasmë.

Madje, këngëtarja zbuloi se dasma e saj nuk do ketë shumë të ftuar, përfshirë vetëm rrethin e ngushtë familjarë dhe shoqërinë e ngushtë.

Image

Pamje nga dasma madhështore e këngëtares shqiptare

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us