• July 28, 2021


A e ju kujtohet Valentina Rama? Ajo ishte këngëtare e pëlqyer për disa vite me rradhë.

Valentina, pati disa hite, por e la shpejtë muzikën, për të mos u rikthyer më asnjëherë në skenë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nga Drenica nuk jeton më në Kosovë, pasi prej vitesh është zhvendosur në Suedi, ku edhe punon.

Ajo është martuar dhe është bërë nënë e një djali. Valentina duket më bukur se asnjëherë më parë.
BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us