• July 24, 2021
 Justin Bieber po bëhet baba? Bashkëshortja e tij sqaron të vërtetën! – Privé


Së fundmi, Justin Bieber ka publikuar një fotografi me Hailey Bieber, dhe mbishkrimi i saj lexonte, “Mami dhe babi”.

Nuk u desh më shumë që ndjekësit të spekulonin që çifti po prisnin fëmijën e tyre të parë.

Por reagimi i Hailey nuk vonoi dhe ajo i komentoi Justin në postim që duhej të ndryshonte mbishkrimin në mënyrë që asgjë të mos keqkuptohej.

“Mendoj se ndoshta duhet të ndryshosh mbishkrimin në “Mami dhe babi i qenve tanë”, para se dikush ta keqkuptojë”, shkroi ajo.

Më vonë, modelja publikoi edhe një fotografi që shfaqte në tërësi barkun e saj të sheshtë dhe hodhi poshtë të gjitha thashethemet e ditëve të fundit. /Prive.al

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us