• July 30, 2021
 Drita – Feyenoord, “Intelektualët” do të udhëtojnë me gjashtë autobusë në drejtim të Prishtinës


Klubi Futbollistik “Drita” nesër takohet me gjigantin holandez, Feyenoordin, në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League.

“Intelektualët”, tifogrupi i skuadrës së Dritës, ka ardhur me një njoftim para kësaj ndeshje.

Ky tifogrup ka njoftuar që do të udhëtojnë me gjashtë autobusë në drejtim të Prishtinës.

Postimi i plotë nga “bardhekaltërit”:
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us