• July 24, 2021
 “Sa herë në javë lahesh?”, Armina Mevlani i habit të gjithë me përgjigjen


Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri. Ajo ndan shpesh këshilla dhe informacione lidhur me stilin e saj të jetesës apo të përkujdesjes ndaj vetes, ndërsa së fundi ka treguar akoma dhe më tepër detaje.

Mevlani gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në “Instagram Story” tha se sa herë në javë lan flokët, duke treguar njëkohësisht dhe sesa herë duhet përsëritur në javë ky proces.

“Sa herë në javë i lan flokët”, ishte pyetja e ndjekësit.

“Mundohem 2-3 herë në javë por varet nga eventet (ka raste dhe më shpesh) Më e mira është 2 herë”, iu përgjigj Armina.

30-vjeçarja është një nga personat publikë më aktivë në rrjete sociale dhe është mjaft e hapur me fansat dhe publikun e gjerë.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us