• July 23, 2021
 Prishtina – Connah’s: Formacionet zyrtare të dy skuadrave


Klubi Futbollistik “Prishtina” sot (e marte) e pret skuadrën Connah’s Quay Nomads, ndaj të cilës do ta zhvillojë sfidën e parë në kuadër të fazës kualifikuese të Ligës së Konferencës.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës me fillim nga ora 18:00 dhe kryeqytetasit konsiderohen favorit për ta fituar këtë përballje, shkruan Gazetasheshi.com

Dy trajnerët e skuadrave tashmë kanë bërë të ditur përbërjet me të cilat do ta nisin këtë ballafaqim.

FORMACIONET ZYRTARE:

PRISHTINA: Nika, Krasniqi, Bekteshi, Mici, Mankenda, Boshnjaku, Bardhoku, Hoti, Shabani, Kryeziu, Krasniqi

CONNAH’S: Park, Morris, Curran, Owens, Disney, Horan, Moore, Edwards, Davies, Insall, Mullan. 

/Gazeta Sheshi/Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us