• July 24, 2021
 Oriola mahnit me dukjen e saj


Sa herë që publikon fotografi të reja në profilin e saj në Instagram, Oriola Marashi tërheq vëmendjen e fansave dhe të faqeve rozë.

Shqiptarja e bukur që ndërton famë ndërkombëtare numëron më shumë se 555 mijë ndjekës në këtë rrjet social, të cilët kujdesen që t’i shohin të gjitha postime e saj.

Në disa poza të reja, Oriola ka mrekulluar me një fustan që ia thekson në tërësi figurën mahnitëse trupore.

Image

Ditë më parë, ajo publikoi të tjera fotografi, e veshur me një fustan të kaltër që ekspozonte linjat e mrekullueshme të bukuroshes.

Modelja shqiptare ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta për dukjen e saj duke përfshirë edhe personalitete të njohura të skenës sonë.

Image
Image
Image

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us