• July 28, 2021
 Muriqi dopietë për Lazion, shënon edhe Hysaj


Vedat Muriqi ka shënuar dopietë në miqësoren që Lazio e fitoi 11-0 ndaj Belluno.

Sulmuesi i Kosovës shënoi golin e 10-të dhe të 11-të në këtë sfidë.

Në listën e golashënuesve ishte edhe Elseid Hysaj. /IndeksOnline/


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us