• July 30, 2021
 Lautaro nuk humbet kohë, stërvitet edhe gjatë pushimeve!Lautaro Martinez nuk humbet kohë dhe kërkon të jetë gati për startin e sezonit të ri me Interin. Sulmuesi argjentinas fitues i freskët i Copa America aktualisht ndodhet me pushime në qytezën e tij të lindjes dhe për të ruajtur formën fizike është fotografuar nga gazetarët duke dalë në stërvitjen me skuadrën modeste të Liniers të Bahia Blancas. Lautaro po pret me padurim të vihet nën urdhrat e trajnerit të ri Simone Inzaghi.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us