• July 30, 2021
 Justin Bieber, baba për herë të parë? Këngëtari bën deklaratën që “trazoi” rrjetinNjë postim që Justin Bieber ka bërë së fundmi ka shtuar dyshimet se po bëhet baba për herë të parë.

Këngëtari i njohur postoi një foto me bashkëshorten e tij, Hailey me një mbishkrim që i bëri fansat të spekulojnë se çifti po pret një fëmijë.

“Nëna dhe babai”, shkroi Bieber në Instagram.

Sidoqoftë, partnerja e tij ishte e shpejtë për t’ju paraprirë spekulimeve duke shkruar: “Mendoj se duhet ta ndryshosh këtë titull në *Mami dhe Babi i Qenit * para se dikush ta keqkuptojë.”

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us