• July 30, 2021
 FC Prishtina: Kah mbrëmja dilni në stadium e të gjithë së bashku të bëjmë përhajr Bajramin


Skuadra e Prishtinës takohet sonte me Connah në kuadër të kualifikimeve për UEFA Conference League.

Prishtina dhe Connah takohen sonte me fillim nga ora 18:00 në stadiumin Fadil Vokrri, shkruan GazetaBlic Sport.

FC Prishtina ka bërë thirrje që tifozët të vijnë në stadium dhe ta bëjnë përhajr Bajramin.

Ja postimi i tyre:

“Ju bëftë mirë dreka e Bajramit e dikur kah mbrëmja dilni në stadium e të gjithë së bashku të bëjmë përhajr Bajramin.
Me fat Kurban Bajrami të gjithë adhuruesve të klubit anekënd globit”, shkruan FC Prishtina në rrjetin social, Facebook.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us