• August 1, 2021


Arta Elezaj është njëra nga modelet më të komentuara shqiptare dhe më të ndjekurat e showbizit.

Bukuroshja merë gjithmonë vëmendjen me imzhet që poston në rrjetet sociale ku ekspozon linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në Instagram veshur në fustan ngjyrë hiri që i zbulonte këmbët dhe dukej mjaft bukurë, lëshuar flokët e saj natyrale kaçurrele.

“Çka bëhet nëse shtoni edhe pak bakllavë”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotografisë.

Bukuroshja ka vetën në qef dhe kujdeset goxha mire për llukun e saj ku së fundi i duket vetja si bakllava.


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us