• July 24, 2021
 Arrestohet gruaja në Fushë-Kosovë, rrahu vazhdimisht bashkëshortin


Policia e Kosovës ka intervenuar në një rast të ndodhur në Fushë-Kosovë.

Zyrtarët policorë kanë arrestuar një femër ( me sëmundje mendore ), pasi që e njëjta në vazhdimësi kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj.Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt

The post Arrestohet gruaja në Fushë-Kosovë, rrahu vazhdimisht bashkëshortin appeared first on Korrekt Press.BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us