• July 30, 2021
 Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri sjellin duetin ‘Puthje’ (VIDEO)


Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri janë bashkuar për një projekt të ri muzikor.

Kënga quhet ‘Puthje’ dhe erdhi bashkë me një videoklip shumë veror.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

The post Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri sjellin duetin ‘Puthje’ (VIDEO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us