• July 24, 2021
 Po peshkonte në lumë/ 55-vjeçari bie në kontakt me energjinë elektrike


Një 55-vjeçar ka ndërruar jetë sot në lumin Erzen, pasi teksa po peshkonte ka rënë në kontakt me rrymën elektrike

Njoftimi i policisë:

Më datë 19.07.2021, rreth orës 18:20, në fshatin Jubë, Sukth, Durrës, shtetasi A. Ç., 55 vjeç, banues në Sukth, duke peshkuar në lumin Erzen, ka rënë në kontakt me telat elektrik e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Top Channel

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us