• July 30, 2021
 Oferta e madhe që refuzoi Shkurte Gashi: “Nuk jam aspak pishman” – Privé


Këtë javë e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, ishte këngëtarja Shkurte Gashi.

Ajo u rikthye në një intervistë pas herës së parë që është bërë nënë. Këtë periudhë këngëtarja zgjodhi ta kalonte larg rrjeteve sociale dhe vëmendjes mediatike.

Por cila ishte oferta e madhe që ajo refuzoi?

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us