• July 28, 2021


Këngëtari i njohur, Trim Ademi – Capital T, njihet për muzikën e tij të suksesshme dhe së fundi edhe për pjesmarrjen e tij në organizata bamirësie.

Përpos angazhmit me projekte të reja muzikore, reperi duket të jetë duke punuar në një projekt më të madhë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ai ka darë disa fotografi në Instagram ku shihet në bashkëbisedim me koordinatorin për Rini në Zyrën e Kryeministrit, Avdullah Hasani.

“Ni projekt për KOSOVË’n tem së shpejti”, ka shkruar artisti në mbishkrimin e fotografive.

Kështu ai lë të kuptohet se tani do të presim punë të dobishme për vendin tonë dhe presim të na zbulojë me kohën vet ai. /Kosovarja/


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us