• August 1, 2021
 Me bikini dhe çizme në mes të shkretëtirës, Kim Kardashian rikthen pozat e nxehta të disa viteve më parë


Vitet kalojnë, por Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe të ketë miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Teksa ka postuar foto nga pushimet e saj ekzotike, sot zgjodhi të ripublikojë dy foto të vitit 2008, teksa pozon në mes të shkretëtirës me një veshje kauboj


Top Channel

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us