• July 30, 2021
 “Gra që hanë gra”, Rozana Radi nuk ja përton komentueses: Ç’të hyn në xhep ty…

Artistja e njohur shqiptare, Rozana Radi tregoi ditën e djeshme se ka adoptuar një qenushe. Ajo ndau në rrjete sociale ditën e djeshme disa pamje, ndërsa nuk kanë munguar as komentet e shumta të fansave dhe publikut, ndër të cilat Radi ka vendosur që t’i përgjigjet në veçanti njërit prej tyre.

“Ngelët të gjitha beqaret me qen dhe ne mace”, ishin fjalët ofenduese të vajzës, të cilës Rozana ju kthye ashpër.

“Beqare mos je vet shpirt se un se mbaj mend sa shume kohe ka kaluar kur kam qene, por edhe po te ishe cte hyn ne xhep ty qeni, macia, ime …. ty kur te solli nena ne jete cfar te mesoj? Ti besh llogarin te tjereve?!.Pse jeni kshu moj aman ! Gra qe han grat! C’fare mllefi ke qe rri ne insta e te del pune me punet e botes. Bej palester ose bej dicka qe te djersitesh se cliron energjit negative mos i nxirr ketu me emer dhe mbiemer se ja tani per dreq do te marrin portale! Edhe po e hoqe ti i kam bere foto un dhe do ta hedh ne story. Pse do te deshtosh nr daljen tende te pare Ose me mire degjo mua, hap nje profil fallco dhe opaaaa bjeri te gjitha grave, qeneve, maceve edhe zogjve po pate fuqi…. bjeri.moj cte plasi se me adres fallco do jesh. #graqehanegra #turp. Ç’i beri qeni im Anxhelines, ose me mir ta themi cfar ka Anxhelina me grate me qen, me grate beqare, me grat qe bashkjetojne mbajne dhe qen!!!!”, ka shkruar ajo duke i dhënë përgjigjen e merituar.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us