• July 23, 2021


Këngëtarja, Arilena Ara, sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të dhe organizoi një festë madhështore me t ë ftuar familjarët, miqtë dhe kolegët.

Artistja shpërndau në InstaStory fotografi dhe video të ndrysheme nga fesa.

Në mesin e gjithë të ftuarve mungesa e këngëtarit, Flori Mumajesi ra në sy, duke qenë se dyshja ishin shumë të afërt me njërin tjetrin dhe vitin e kaluar nuk kishte munguar.

Po ashtu, ai nuk e ka uruar në ndonjë post dhe kjo ka quar në dyshimet se raporti i dyshes mund të jetë prishur dhe nuk janë si dikur varsisht se ata ende ndjeken në rrjetet sociale.

Presim që të pakten njëri prej tyre të konfirmojë aludimet.

Kujtojmë se dyshja kanë sjelluar bashkë “Nallane 3” 1 vite më parë si dhe “Doja”, vitin e kaluar e që pëlqehet ende mjaft shumë nga publiku.

 

 


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us