• July 23, 2021
 Ushtroi dhunë psiqike ndaj nuses, arrestohet vjehrraNjë grua në Prishtinë është arrestuar nga policia.

Pasi ka ushtruar dhunë psikike ndaj nuses, bashkëshortes së djalit të saj,

Sipas raportit të policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us