• July 30, 2021
 Tuna i rikthehet studios! (FOTO) – Privé


Pas lindjes së dytë, djalit Zen, Tuna po i rikthehet muzikës.

Para pak ditësh ajo u kthye nga bregdeti turk ku kaloi pushimet me Patrisin dhe dy djemtë e tyre, dhe kaq ka mjaftuar që artistja nga Shkupi të mbushet energji.

Ajo sonte ndau foto me ndjekësit nga një studio duke dhënë alarm për projekte të reja.

Tuna nuk dha detaje, por gjithçka mund të jetë gati shumë shpejt./Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us