• July 24, 2021
 Sinan Hoxha paralajmëron projektet e ardhshme! – Privé


Sinan Hoxha do të jetë mjaft aktiv me prurje të reja muzikore në sezonën e verës.

Ai përmes një postimi në InstaStory, ka paralajmëruar se do të publikojë edhe 6 projekte të tjera së bashku me videoklipe.

Këngët tashmë janë gati, dhe priten të publikohen gjatë muajit korrik. /Prive.alSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us