• July 24, 2021
 Qendrim Gashi mbetet futbollist i lirë, ka dy oferta në tavolinë


Sulmuesi kosovar, Qendrim Gashi tashmë është futbollist i lirë.

Ai ishte pjesë e skuadrës së Lirisë në edicionin e kaluar.

Megjithatë, tashmë ai nuk ka kontratë me skuadrën nga Prizreni dhe nuk është kontaktuar akoma nga klubi për ta vazhduar bashkëpunimin.

GazetaBlic Sport mëson se ai ka dy oferta nga Liga e Parë e Kosovës dhe së shpejti pritet të vendosë për të ardhmen e tij.

Mbetet të shihet se cila do të jetë “aventura” e tij e re në futbollin kosovar.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us