• July 28, 2021
 Publikohet bashkëpunimi i Noizyt me Varrosin dhe Lil Kolin


Noizy, Varrosi dhe Lil Koli kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

“Te Lagja”, titullohet projekti i tyre i përbashkët.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

The post Publikohet bashkëpunimi i Noizyt me Varrosin dhe Lil Kolin appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us