• August 1, 2021


Miranda ka marë vëmendjen e ndjeksave të saj me fotografitë e fundit ku po shfaq linjat trupore.

Bukuroshja duket se po kalon pushime të mrekullueshme derisa nuk mungojnë edhe pozat tërheqëse, shkruan “Kosovarja”.

Bashkëshortja e reperit shqiptar Lum B, ka postuar disa fotografi pranë bregdetit veshur në bikini që i tregojnë asaj fizikun përfekt.

Edhe pse para disa ditësh aluduan disa lajme se ajo është në pritje të ëmbël por nga fotografit nuk duket fare pasi ka linjat mjaft të theksuara bukur.

 

Kujtojmë se ajo dhe Lum B janë prindër të një djali të quajtur Blin, edhe pse bukuroshja nuk duket fare nga fiziku si një nënë. /Kosovarja/

 

 

 


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us