• July 24, 2021
 Një tjetër projekt nga Cricket që do iu ngelet në mendje (VIDEO)


Cricket ka lansuar një remix të ri.

Ai u bashkua me artistin nga Shqipëria, Anxhelo Koci për projektin e quajtur ‘Madam’.

Dëgjojeni dhe sigurisht se do iu ngelet në mendje./Prive.al

 

The post Një tjetër projekt nga Cricket që do iu ngelet në mendje (VIDEO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us