• July 23, 2021
 Milot Rashica në formacionin startues të Norwichit në miqësore


Futbollisti kosovar, Milot Rashica do të debutoj nga minuta e parë për Norwichin në miqësore ndaj skuadrës, King’s Lynn Town.

Rashica e nis ndeshjen nga fillimi bashkë me transferin tjetër të Norwichit, Billy Gilmour, transmeton Indeksonline.

Image

Ndeshja do të luhet në ora 20:00 dhe do të jetë live në Youtube, në kanalin zyrtar të Norwichit.

Rashica u transferua këtë verë tek Norwichi nga Werder Bremen
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us