• July 28, 2021


Pas lindjes së vajzës, modelja Arbenita Ismaili shpejt i riktheu linjat e mëparshme trupore.

Ajo dallohet për fytyrën e saj të bukur dhe natyrale, e si duket lindja e vajzës e ka bërë atë me linja edhe më të formësuara, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka pozuar mjaft zerioz por tërheq vëmendje.

Veshur me një maic të verdh ka bashkangjitur një emoji “Limon”, por në fakt ajo nuk ngjason fare me këtë frut, derisa ka bërë një grim me nuanca të lehta Ismaili duket mjaft tërheqëse.

 


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us