• July 23, 2021
 Edhe Liverpool futet në garë për shërbimet e yllit francez


Edhe Liverpool është futur në garë për Houssem Aouar, mesfushor 23-vjeçar i Lyon.

Siç ka bërë të ditur ESPN, “The Reds” duket se i janë bashkuar Manchester United, Tottenham dhe Arsenal, gjithashtu shumë të interesuar për lojtarin e Lyon, i cili duhet të largohet nga Franca këtë verë.

Plani i Të Kuqve mund të komplikohet nga marrëdhënia jo shumë e mirë mes dy klubeve, të cilët nuk arritën të binin dakord për transferimin e Fekir te Liverpool.

 Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us