• July 28, 2021
 Detaje rreth duetit të Elvanës me Yllim! (FOTO)


Elvana Gjata dhe Yll Limani nesër sjellin duetin e tyre të parë bashkë.

Jo me një, por me dy këngë të cilat shoqërohen me klip, lansohen nesër duke filluar nga ora 18:00.

Kujtojmë se përveç këtij bashkëpunimi, Elvanën do ta shohim edhe ndërkombëtarisht, pasi ajo sjell projekt muzikor me Inën./Prive.al

The post Detaje rreth duetit të Elvanës me Yllim! (FOTO) appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us