• July 23, 2021
 Daut Haradinaj reagon për arrestimin e Dardan Molliqajt: Vetëm më të fortë po të bëjnë!


Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj ka reaguar në lidhje me arrestimin e kryetari të PSD-së, Dardan Molliqaj.

“Vetëm më të fortë po të bëjnë, miku im Dardan”, kështu ka shkruar Haradinaj në postimin e tij.

Dardan Molliqaj dhe 7 zyrtarë tjerë të PSD-së u arrestuan sot nga Policia e Kosovës derisa po kryenin një aksion tek Ministria e Drejtësisë.
BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us