• July 30, 2021


Modelja britanike, Christine McGuinness, mund të mburret për figurën e shkëlqyer trupore.

Ajo ka qenë modele qëkur ishte 14 vjeçare dhe shumëkush pretendon se ka trupin që të gjithë e admirojnë.

33-vjeçarja shpesh pozon me veshje tërheqëse dhe kjo ishte rasti së fundmi kur ajo postoi një seri fotografish me rroba banje në profilin e saj në Instagram.

Partnerja e drejtuesit të spektaklit britanik “Take Me Out”, Paddy McGuinness, ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen e trupit të saj.

Ish ‘Miss Liverpuli’ nuk e ka lënë askënd indiferent me një sërë fotografish tërheqëse që ka postuar në rrjetet sociale.


BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us