• July 23, 2021


Leonora Jakupi, me dedikim emocionues në përvjetorin e babait të saj i cili kishte rënë dëshmor.

Me rastin e 23 vjetorit të vdekjes së babit këngëtarja e ka kujtuar të ndjerin me fjalë shumë prekse.

Artistja ka publikuar një fotografi në InstaStory nga vizita e saj në varreza, shkruan “Kosovarja”.

“Sot 23 vite pa ty Babi, ishe dhe do të mbetesh krenaria jonë më e madhe”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë. /Kosovarja/

 
BURIMI I LAJMIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us