• July 30, 2021
 Vallëzimi i bukur i Sarës e Ledrit në festën e ditëlindjes


Sara Hoxha tashmë është kthyer në personazhin më të komentuar të shoë bizit shqiptar, kjo për shkak të lidhjes me reperin e njohur Ledri Vula. Ditën e djeshme ajo kishte ditëlindjen dhe siç shihet, ajo kishe organizuar një festë të madhe, shkruan “Kosovarja”. Këtë e ka bërë të ditur vetë Sara në llogarinë e saj […]

The post Vallëzimi i bukur i Sarës e Ledrit në festën e ditëlindjes appeared first on Revista Kosovarja.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us