• July 30, 2021
 Plagosen me armë zjarri dy persona në Sarandë – Balkanweb.com


Sarandë janë plagosur me armë zjarri dy persona S. I 35 vjeç, banues në Sarandë dhe M. J 33 vjeç, banues në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 03:50 në lagjen Nr.1  në afërsi të një lokali. Burime nga policia bëjnë me dije se dy personat ndodhen në spital  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave.

Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve

 

Njoftimi i plotë

Sot, rreth orës 03:50, në lagjen Nr.1, në afërsi të një lokali, në rrethana ende të paqarta, janë plagosur me armë zjarri shtetasit S. I., 35 vjeç, banues në Sarandë dhe M. J., 33 vjeç, banues në Tiranë, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us