• July 30, 2021


Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur rreth mesnatës së kaluar në Tiranë. Policia njofton se ka mbetur i plagosur në këmbë 34-vjeçari E. Gj., ndërsa është arrestuar autori i dyshuar i plagosjes, 33-vjeçari K. Sh. Gjithashtu, është shpallur në kërkim vëllai i autorit, 25-vjeçari R. Sh., pasi dyshohet si bashkëautor i ngjarjes, si dhe […]

The post Të shtëna me armë zjarri pas mesnatës në Tiranë, plagoset 34-vjeçari, arrestohet një nga autorët appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us