Baby G reagon për vrasjen e Mehmet Qemës: Nuk mund ta besoj!

Baby G reagon për vrasjen e Mehmet Qemës: Nuk mund ta besoj!


Lidhur me vrasjen e 27 vjeçarit Mehmet Qemës ka reaguar këngëtarja e njohur Baby G, e cila kishte lidhje miqësie me viktimën.

Përmes një postimi në Instagram, Baby G shkruan: “Nuk mund ta besoj! U prefsh në paqe! Nuk kam fjalë!”.

Viktima dhe autori rezultojnë të jenë miq të Blerim Horit, të njohur ndryshe si Lim Hoti, i cili më herët ka qenë dhe i dashuri i këngëtares.

Kujtojmë se Qema u vra mbrëmjen e djeshme nga miku i tij Marius Dema teksa ndodheshin në një lokal në zonën e “5 Majit”.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us