“PD nuk i njeh zgjedhjet”, Enkelejd Alibeaj: Do të përdorim çdo instrument për të vendosur demokracinë e të mos lejuar instalimin e diktaturës


Ditën e sotme duke nisur nga ora 18:00 në selinë qendrore të Partisë Demokratike në Tiranë, do të zhvillohet një takim mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe kandidatëve për deputetë të PD në zgjedhjet e prillit. Enkelejd Alibeaj, i cili siguroi mandatin e deputetit për PD në zgjedhjet që lamë pas, i ftuar në rubrikën “Opinion” […]

The post “PD nuk i njeh zgjedhjet”, Enkelejd Alibeaj: Do të përdorim çdo instrument për të vendosur demokracinë e të mos lejuar instalimin e diktaturës appeared first on Balkanweb.com – News24.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us