Lucas Vasquez mund të largohet falas nga Real Madrid!

Lucas Vasquez mund të largohet falas nga Real Madrid!E ardhmja e Lucas Vazquez mbetet një rebus. 29-vjeçari është në ditët e fundit të kontratës me Real Madrid të cilët nuk po japin sinjale për t’ia rinovuar kontratën teksa rivalët e Atletico Madrid tentuan të përfitojnë për ta marrë falas. Lojtari mësohet se ka refuzuar “Los Colchoneros” për t’i qëndruar besnik ekipit madrilèn ku ka luajtur që nga ekipet e të rinjve dhe në këtë situatë mund të përfitojë Milani. Kuqezinjtë po monitorojnë lojtarin dhe janë gati të bëjnë një ofertë sapo lojtari të konfirmojë që aventura e tij te Real Madrid është mbyllur zyrtarisht.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us